Finn din yogalærer - Viken

Oversikten nedenfor inneholder medlemmer i Norsk Yogalærerforbund som har gitt sin tillatelse til oppføring. 

Besøk lærerens / studioets hjemmeside ved å trykke på navnet.

Anahata Yoga

2080 Eidsvoll
Silje S. Indreeide

E-post: silje@anahatayoga.no

Ganesha Yogastudio

1777 Halden

Gunn Helene Arsky

E-post: gunn.helene.arsky@gmail.com

Tlf: 93217413

Ginasyoga

1929 Auli

Gina Asmyhr Kverneng

E-post: ginasyoga.auli@gmail.com

Jannes Yoga

3478 Nærsnes
Janne Vinje Martinsen

E-post: Jannesyoga@gmail.com

Liv J. Johansen

1444 Drøbak

Liv J. Johansen
E-post: hei@pusteromdrobak.no

Purejoy AS

1706 Sarpsborg og
1619 Fredrikstad

Nina Lundgård

E-post: nina@purejoybynina.no

Tlf: 40083380

Senter for klassisk yoga

1357 Bekkestua

Bente Helene Schei

E-post: bente.schei@sfky.no

Tlf: 91166170

Veldedighetsyoga

1607 Fredrikstad
og 1655 Sellebakk

Gabriela Hansen

E-post: gabriela.yoga@yahoo.com

Verket Yoga

1353 Bærums Verk

Åse Lerø og
Christin Schultz

E-post: verketyoga@gmail.com

Yin Yang Yoga Akademiet

1336 Sandvika og
3560 Hemsedal

Ina Kristine Løvdal

E-post: ina@inalovdal.com

Yoga Balance AS

3015 Drammen

Anneline Corino

E-post: post@yogabalance.no

Tlf: 45258392

Yogalåven

1356 Bekkestua

Kirsti Egge Haugstad

E-post: nytyoga@gmail.com

Yoga Nesodden

1450 Nesoddtangen
Steffi Lund

E-post: post@steffilu.no
Tlf: 92815465

Zenz Yoga

Drammen

Hege Del Pozo

E-post: post@zenzyoga.no

Åse Lerø
1348 Rykkinn

Åse Lerøy

E-post: aasleroe@gmail.com

Namastray 

1911 Flateby

Raymond Jaucis Fagerli

E-post: yoganamastray@gmail.com

Tlf: 92 65 99 45